Недела на ПРИМАмливи Попусти | Прима Мебел

Недела на ПРИМАмливи Попусти

до 50% попуст и до 5 години гаранција.

Лимитирана понуда до 15.06.2019. Побрзајте и искористете ги ПРИМА попустите!

КЛАРА програм на модуларни кујни

Медијапански фронт, можност за купување на елементи, меко затворање на фиоките и вратите

ДАВОС маса со пуштање

Можност за бирање на комбинација од ногалки и плоча, веќе од 19,990 ден

31,980.00 ден

19,990.00 ден

ПОРТА регал

Можност за избор на 17 различни елементи, Можност за избор на различни бои на корпус и фронт

56,430.00 ден

34,990.00 ден

БАБИЛОН Премиум аголна гарнитура

Брановидна опруга за гарантирана удобност и долготрајност, практична кутија за постелнина, метални ногалки

54,990.00 ден

33,990.00 ден

НАПОЛЕОН преклопен лежај за секојдневно спиење

Појачано џебовидно јадро за издржливост и долготрајност, за зголемена удобност и долготрајност

57,490.00 ден

39,990.00 ден

ЦВИТА програм на спални соби

Квалитетен оков со висока носивост за безшумно отворање, избирање на внатрешноста на ормарот според сопствените желби, можност за избирање на комбинација на боја и фронт, фронт од медијапан или иверка

АДРИАНА француски лежај

Џебовидно јадро со висина од 14см обложено со ладно лиена пена, антиалергиска навлака, практична кутија за постелнина

42,890.00 ден

29,990.00 ден